Бурове обладнання

Купити бурове обладнання в Україні
Бурове обладнання – машинобудівна техніка, що застосовується для буріння свердловин. Комплекс містить у собі машини та інші додаткові установки, які монтується дома буріння і забезпечує самостійну реалізацію технологічних операцій.

Сьогодні бурове обладнання Україна – досить вигідне капіталовкладення. Окупається воно швидко, а невеликі витрати роблять бізнес перспективним. Купити бурове обладнання можна на Київському заводі бурової техніки. На заводі ви знайдете бурові установки на будь-який смак, запасні частини і насоси, а каталог продукції порадує вас.

Малогабаритна установка застосовується для буріння свердловин до 70 метрів завглибшки. Легко монтується та розбирається, її вага приблизно 420 кг (включаючи бурові штанги та інструменти). Установка монтується швидко протягом 30 хвилин. Малогабаритна установка може пробурити свердловину будь-де.

Людям, які спеціалізуються на бурінні, цінують час і гроші, потрібно звернути увагу на навісне бурове обладнання. Це гідравлічні навісні верстати, що використовуються для буріння шпурів. Таке спецобладнання пристосовується на відкритих гірничих роботах та у закритому будівництві. Це ефективність і точність, і навіть створення потужності, що дозволяє бурити до необхідної глибини. Опір контролюється системою, якщо воно підвищується, система самостійно регулює формати буріння. Така особливість робить шпур прямішим і скорочує знос бурового інструменту. Таким чином, ви не потребуєте придбання спеціальних навичок, які так потрібні для прямих шпурів.