Бурові насоси

Бурові насоси марки НБ-32, НБ-50
Буровий насос застосовується на бурильних установках, головною метою забезпечення циркуляції бурового розчину в свердловині. Для промивання використовується високий тиск, що створює цей насос. Головне призначення такого насоса – це забезпечення циркуляції бурового шламу і запобігання його осідання при бурінні, а також підняття породи назовні. Буровим насосом легко прочистити забій та свердловину від породи.

Бурові насоси мають функцію самоусмоктування. Буровий насос, який призначається для відкачування рідини зі свердловин, ділиться на гвинтовий, свердловинний і штанговий. Ці установки містять кабельні лінії та наземне електроустаткування. Сам агрегат і кабельну лінію занурюють у свердловину завдяки насосно-компресорним трубам. Кожна конструкція має свої сильні та слабкі місця. Правильність вибору забезпечує вигідне використання та ефективність роботи.

НБ-32 – призначається для гойдання рідини для промивання в свердловину. Буровий насос НБ-32 має пневматичний компенсатор, який знаходиться у системі нагнітання насоса. Це усуває неритмічність введення рідини на виході насоса. Бурові насоси мають величезну популярність у покупців завдяки надійності, легкості обслуговування та ремонтопридатності.

Насоси типу НБ-32, НБ-50-привідні, двоциліндрові насоси двосторонньої дії, які мають вбудований зубчастий редуктор. Змінюючи циліндрові втулки та змінюючи кількість ходів поршня, ви легко встановите потрібний режим роботи по тиску. Обидві сторони бурового насоса НБ-50 розпізнаються при напрямку від гідрокоробки до приводної частини.