Шнек (від нім. Schnecke, – равлик) – стержень з безперервною гвинтовий площиною вздовж поздовжньої осі. Це робоча деталь механізму, що призначається для транспортування вантажу з переміщенням уздовж обертового гвинтового конвеєра. Подача регулюється завдяки частоті обертання гвинта. Така деталь експлуатувалася в водопідйомне машині, яка була винайдена в 3 столітті до н.е. Архімедом. Шнеки для буріння відрізняються простотою конструкції і ритмічністю подачі. Шнек являє собою трубу з навитої на ній спіраллю. Навиваючи сталеву стрічку на гвинтові оправлення, яка крутиться в шпинделі спеціального верстата, виходить спіраль. Вона приварюється до труби, на кінцях якої прикріплені елементи з’єднання. З’єднання найчастіше різьбове. Підйом всієї породи забезпечується параметрами шнековий колони.
Шнеки бурові призначені для буріння інженерно-геологічних і технічних свердловин. Також шнек використовується для спорудження паль і шпунтів. Заглибленість свердловин за допомогою шнеків становить до 60 метрів.
Гнучкі шнеки відрізняються простотою конструкції, надійністю і технологічністю обслуговування. Найбільшим плюсом є – гнучкість. Вони дозволяють здійснювати транспортування матеріалу ідеальної траєкторії, а також мають невелику металоємність і займають мало місця.
Гвинтові конвеєри шнеки призначені для транспортування пилоподібних, зернистих і сипучих матеріалів від -40 до +40 градусів. Шнеки гвинтові в змозі виконувати транспортувальну функцію в поєднанні з технологічними операціями: охолодження, перемішування, грануляція.
Якщо вам потрібно придбати шнеки для буріння, ціна не залишить вас байдужими. Так як ми надаємо вам якість і оперативність за прийнятні гроші.
Технічні характеристики
Діаметр труби визначається виходячи з міцності замкового з’єднання і необхідної ширини смуги, яка, в свою чергу, повинна забезпечити розміщення і видалення вибуренной породи.
Порода рухається по шнеку вгору тим ефективніше, чим вище швидкість обертання шнека, так як збільшується відцентрова сила частинок породи, що переміщає їх до стінок свердловини, і при контакті з нею частки переміщаються вгору.
При бурінні по абразивним породам для зниження зносу шнеків на їх зовнішню кромку навертається сталева смуга або виконується наплавка твердого сплаву. При високій швидкості буріння (для забезпечення більш повного видалення зруйнованої породи із зони долота) над долотом поміщають перехідник з двухзаходной навивкой смуги. При цьому велика частина породи потрапляє безпосередньо на шнек без перетирання.
Шнеки бурові d = 230 – 1000 мм
Шнеки 230 – 1000 мм. виконані на несучої трубі від 89 мм. Реборда – збірна від 5 до 40 мм. Секції реборд виготовляються з листової сталі шляхом гарячого пресування. У місці з’єднання реборди і несучої труби, а також секцій реборд між собою – суцільний зварювальний шов з обох сторін по всьому контуру торкання деталей, що зварюються. З’єднання шнеків між собою і з породоразрушающим інструментом – шестигранний або тригранне. Також посилена конструкція сполучних наконечників, зварювальне з’єднання наконечника і несучої труби, істотно збільшена товщина реборди.
Шнеки бурові d = 135 мм, d = 180 мм
Шнеки бурові призначені для виносу зруйнованої гірської породи від вибою свердловини на її гирлі при бурінні геологорозвідувальних, гідрогеологічних, інженерногеологіческіх, пошукових на будівельні матеріали і інших свердловин технічного призначення, в гірських породах I-V категоріях по буримости.